20228820 1270843063043880 4835656748670211981 nВчора, 18 липня, Шевченківський районний суд міста Львова задовільнив вимогу представників ОСББ «Антонича 22» та визнав неправомірними дії ПАТ «Львівгаз» та ТзОВ «Львівгаз збут» щодо зайвих нарахувань додаткових кубометрів газу після невдалої спроби встановити загальнобудинковий лічильник газу. Про це повідомили юристи партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», які надавали підтримку мешканцям у цій боротьбі.

Як прокоментував юрист Тарас Подвірний: «У квітні до нас звернулися мешканці будинку № 22 по вул. Антонича у м. Львові щодо незаконних дій газовиків, які 6 вересня 2016 р. намагалися встановити загальнобудинковий лічильник газу без згоди на те мешканців. В якості санкції щодо споживачів, монополісти збільшили більше ніж удвічі граничні норми споживання газу для кожного абонента, що призвело до нарахування зайвої плати за газопостачання для усіх мешканців будинку на суму понад 120 тис грн. Під час судового процесу вдалося захистити порушені права споживачів та визнати незаконною зайво нараховану плату за газопостачання через грубі цинічні порушення чинного законодавства України представниками ПАТ «Львівгаз», ТОВ «Львівгаз збут» та їхніми підрядниками», – зазначив укропівець.

До слова, вже двічі питання щодо «Скасування затверджених департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради списків будинків на встановлення загальнобудинкових лічильників газу» виносилось депутатами на розгляд сесії Львівської міської ради. Проте ці звернення необхідної підтримки в сесійній залі не отримали.