kurban4 вересня 2017 р. мусульманська громада Львова запрошує на урочисті заходи, приурочені до відзначення одного з найважливіших мусульманських свят - "Курбан Байраму". Організація свята стала можливою завдяки підтримці ДУМ АР Крим, Меджлісу кримськотатарського народу, ГО «Релігійна громада мусульман м. Львів», Конгресу азербайджанців України, культурного центру кримських татар у Львові, узбецької діаспори Львіва, культурної громади казанських татар, ГО «Кримській дім у Львові», ГО «Селям», БФ «Хайтарма», БФ «Hasene» (Німеччина) та Державного Управління у справах релігій Республіки Туреччина.

   У заході в якості гостей візьмуть участь представники органів місцевої влади і партнерських громадських організацій, а також львів’яни з різних культурно-національних об’єднань міста.            

   В рамках свята планується організація розважальних заходів для дітей за участю акторів-аніматорів, різноманітні конкурси та атракціони, приготування та частування національними стравами, майстер-класи з прикладних мистецтв.

   В результаті агресії з боку Російської федерації і подальшої анексії Кримського півострова навесні 2014 року понад 20 тисяч кримських татар змушені були покинути Батьківщину. Близько півтори тисячі з них знайшли тимчасовий прихисток на Галичині.

   З моменту переселення на Львівщині було ініційовано створення низки громадських об'єднань, діяльність яких спрямована на збереження релігійної та національної ідентичності, а також успішну інтеграцію разом з місцевої спільнотою.

   Курбан Байрам - (Ід аль-Адха) - свято мусульман, пов'язане з обрядом паломництва в Мекку (хадж) до Будинку Господа. Хадж є одним із стовпів Ісламу і символізує єдність і рівність мусульман, покірність Богу і прощення гріхів.

Місце проведення заходу: вулиця Болгарська, 4, центральний парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького (літня сцена в центральної частині парку).

Початок заходу - 15.00

Контакти: координатор заходу - Ернест Абкелямов (0938743536)

Час початку святкового намазу свята Курбан-Байрам у Львові - 1 вересня о 8.00 в "Культурному центрі кримських татар у Львові" за адресою: вул. Саксаганського, 20, 3 поверх. ( код "1")