dsc1301 cb62e424Вже з 28 вересня стартують масштабні ремонтні роботи з реконструкції вул. С. Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочнуться з відрізка від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Позаяк на вулиці розміщена більшість навчальних корпусів НУ «Львівська політехніка», сьогодні відбулася робоча зустріч з керівництвом вишу для ознайомленням з проектом реконструкції, планом робіт і організацією доїздів до установ, розміщених на вул. С. Бандери.

Інформує Львівська міська рада.


«Ми ознайомили ректорат НУ «Львівська політехніка» з проектом реконструкції вул. С. Бандери та схемою об'їзду будівельного майданчика. Зауважень з їхньої сторони не було, лише прохання облаштувати 4 місточки, для того, щоб студенти могли безпечно переходити до корпусів. Це буде зроблено.

Відзначу, що ми намагатимемося максимально мінімізувати усі незручності, які будуть спричинені ремонтом на вул. С. Бандери. Приємно, що зі сторони «Львівської політехніки» є розуміння і навіть сприяння у проведенні робіт", — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства

Нагадаємо, з 28 вересня розпочнеться ремонт вул. С. Бандери. Проектно-кошторисна документація на реконструкцію цієї вулиці була розроблена у 2020 році проектною організацією ТзОВ «ТрамДорПроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Роботи на об'єкті поділено на три етапи. Перший етап — від вул. Чупринки до вул. Антоновича, другий — від вул. Антоновича до вул. Героїв УПА, третій — від вул. Героїв УПА до вул. Городоцької.

Проектом реконструкції вул. С. Бандери передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, — велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

На час ремонтних робіт відбудуться зміни у русі громадського транспорту. Оскільки буде перекрито для руху транспорту відрізок від вул. Чупринки до вул. Антоновича, то з 28 вересня трамвай № 1, який курсує від Залізничного вокзалу, поїде по вул. Городоцькій, і кінцева зупинка з вул. Пасічної буде змінена на Погулянку. Таким чином трамвай № 7, який курсував від ц. св. Анни до Погулянки, тимчасово буде призупинено.

Натомість автобусні маршрути № 15, 24, 41, 42, 43 поїдуть по вул. Чупринки.

Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км. Замостять вулицю бруківкою. Виконуватиме роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Загальна вартість реконструкції, згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур», — 209 499 990 грн.