7547587587У Львові 6-11 лютого відбувся зимовий чемпіонат України з кульової стрільби.

У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м зимовою чемпіонкою України стала учениці 10 класу Львівського коледжу спорту Яна Чучмарьова. У фінальній дуелі Яна з рахунком 233,5 на 232,9 здолала ще одну вихованку коледжу, сьогодні киянку Тетяну Селедцову (дів. прізвище Борисюк).

150382278 3415695748536191 6960755910338605764 nУ стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета відбулася ще одна дуель вихованців коледжу - у фіналі зійшлися дві львівські пари: студент ІІІ курсу Гліб Кігітов та Юлія Коростильова і Яна Чучмарьова та третьокурсник Юрій Колесник. Перемогли Кігітов/Коростильова 16:12.

Переможницею у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м серед жінок стала вихованка коледжу Анастасія Німець ( дів. прізвище Бондарчук), а у чоловічій швидкісній стрільбі з пістолета - Володимир Пастернак. Львівські команди у складі Німець, Чучмарьової та Коростильової і Пастернака, Колесника та олімпійського чемпіона Олександра Петріва не мали собі рівних у цих вправах і у командній першості.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м переміг вихованець коледжу Олег Царьков. Він же виборов срібну медаль і у гвинтівочному міксті.

У стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки "золото" і "срібло" чемпіонату здобув ще один вихованець коледжу Ігор Кізима. Крістіна Гілевич стала бронзовою призеркою, а студент ІІІ курсу Денис Баблюк посів 4 місце.