1 0 юс
Фото: "Духовна велич Львова"
Ректорат медуніверситету мав би належним чином відреагувати, бо справа торкає не особистості викладачів, але важливості присутності біоетики у приготування медиків. До того ж, тим, хто піддав сумніву доцільність біоетики у навчальному процесі медуніверситету став не студень, але завідувач кафедри філософії та економіки ЛНМУ професор Ігор Держко.

Якщо є у професора Держка зауваження до сестри Діогени, і якщо він є професор, то нехай робить це на належному проферському рівні. Але не у спосіб такий, що звинувачує церковну єрархію, що вона винна у тому, що сестра Діогена там працює. Бо це є пряме звинувачення проводу церковної ієрархії, а зокрема проводу Львівської Архиєпархії.

Я думаю, що якщо Львівський національний медичний університет, його керівництво, себе шанує, то вона повинно, дати належним чином публічну заяву, оскільки представник цього університету через ЗМІ теж зробив свою заяву. Нехай, дадуть відповідь, чи сестра Діогена працює там як викладач дисципліни, чи як монахиня. І друге питання. У цій статті удар іде не так у сестру Діогену, як у курс біоетики. Тож ставлю це питання проводу університету. Чи дійсно, дорогі панове професори, курс біоетики не є потрібний для формування майбутніх лікарів?  Я думаю, що ті люди, які слухали цей курс у стінах вашого університету, школи біоетики УКУ, скажуть Вам протилежну думку. Адже біоетика – це не є проста дисципліна, яка належить до однієї з дисциплін простих, чи непотрібних. Бо вона формує здоровий погляд на людину, яка складається не тільки з видимого тіла, але й має безсмертну душу.