118387247 3406840669372275 2354800783246479002 n
фото із мережі фейсбук
Пригода трапилась вчора 28 серпня пополудні в районі вулиці Виговського, точніше на 1-шому Скнилівському перевулку. Отож тишину суботи розірвали крики мешканців і гавкіт сполоханих собак, які стали свідками погоні літньої пані і спортивного виду чоловіка за за молодиком десь віку років 20-25.

Запідозривши неладне, місцева жителька пані Ліля перехопила втікача за шнурівку куртки (от небайдужість відчайдуха) і тут його повалив на землю переслідувач.
Щедро при тому поливаючи газом з балончика.
Що ж сталося?

Виявилося, що бігун перед тим просто зухвало поцупив (вирвав з рук) телефон у жінки, яка (увага) розмовляла ним (телефоном) в маршрутці. І вискочив на зупинці… І дременув між особняки.
Але це був не його день.
Потерпіла кинулась за грабіжником. Той стрімголів навтьоки. До погоні приєднався працівник поліції (як потім виявилось) який їхав у цьому ж транспорті.
Фінал ви знаєте. Приїхала потім поліція. Оформила затриманого.
Супостатом виявився житель Слов’янська….
Щастю потерпілої, здавалось, не було меж. Але тут вона згадала, що лишила в маршрутці своїх дві сумки. Знову розпач…
Але то, як потім казали скнилівчани, був таки Великий Празник, День Успення Богородиці.
До гурту зівак і полісменів підійшла ще одна небайдужа громадянка з трьома сумками, дві з яких вручила вже колишній потерпілій. Виявляється, водій автобусу не поїхав негайно з місця події (теж повага), а попросив занести речі. Що й було зроблено доброю людиною.
Будемо просити Патрульну поліцію нагородити хоча б копа, який в неробочий час лишився копом. А пасувало б і пані Лілю)

Записано зі слів моєї мами)
Ірина Радик нині при відвідинах батьківської оселі.