Kuzma Matviyik Zemlya dana Bogom i torguvati neyi grih 1 2016 09 10 07 55 02Шановний пане Святославе! Свого часу російський поет М. Лєрмонтов писав про одного громадянина Росії (Дантеса): «Не мог понять в тот миг кровавый, на что он руку поднимал». Ці слова відразу пригадалися, коли прочитав у пресі Ваші заклики до початку розпродажу української землі.

Якщо врахувати Ваш внесок у розвиток української естради і Вашу особисту популярність, то Ваш виступ на захист ринку землі завдає великої шкоди всьому народові. Я фермер. Не маю ніякого відношення до естради і шоу-бізнесу, лише час від часу слухаю пісні.

Якби з’явився проект повністю знищити українську естраду, а я як фермер мав Ваш рівень популярності, то автори такого проекту вибрали б мене для популяризації їх злого задуму. І тоді я, фермер, далекий від цієї галузі культури, доводив би своїм співвітчизникам необхідність позбутися української естради і української пісні. Хвалити Бога, такого проекту немає, а проект відібрати в українців землю – є. Групи людей, які кинули оком на вироблену українську землю, є дуже багатими людьми, і хитрими. Вони розуміють хиткість своєї аргументації (точніше, добре розуміють її облудність) і намагаються полонити людей емоціями. Для цього вони залучають відомих людей: співака С. Вакарчука, журналіста М. Вересня та інших.

Вважаю, що М. Вересень просто підробляє, озвучуючи тексти новітніх агресорів, які зазіхнули на останнє, що залишилось в українців - їх землю.

Ви ж, Святославе, далеко не бідна людина і підробіток, думається, Вам ні до чого. Так само, вважаю, що не займаєтесь Ви глибоко і деталями Земельної реформи (на зразок: динаміка надходження інвестицій в аграрний сектор економіки України, очікуване коливання цін на землю тощо). Тож, надіюсь, діалог (чи полеміка) з Вами з приводу висвітленої в пресі Вашої позиції є зайвим. Але кінцевий результат так званої «Земельної реформи», розпочатої ще російським комуністичним режимом у грудні 1990 року, має в однаковій мірі непокоїти і мене, і Вас.

Перефразовуючи відомий вірш, скажу:
Аграрієм ти можеш і не бути,
Але громадянином бути мусиш…

Розпочата у 1990 році "Земельна реформа" – це продумана і ретельно спланована багатоходова дія, результатом якої є обезземелення корінного народу – українців, із наступним витісненням їх з їхньої споконвічної території.
Кожного дня населення земної кулі збільшується на 220 тисяч чоловік, а з поверхні планети щорічно зникає 1 млн. га орної землі, перетворившись у пустелю. Хліба не вистачає вже сьогодні, завтра не вистачатиме ще більше.
Майбутнє (економіка і політичний вплив у світі) за тими державами, які матимуть орну землю і вирощуватимуть хліб.

Вільних земель для розселення на планеті вже немає. В кінці 20 і на початку 21 століття відбувається глобальний перерозподіл території планети шляхом скуповування великими країнами-агресорами землі в менших країнах. Країни-агресори переконались, що дешевше і надійніше землю купити, ніж завоювати. Завоювавши територію зброєю, можна очікувати всенародного повстання, а якщо купити – то це вже назавжди.

Навіщо владі (вірніше кільком «родинам») конче потрібен закон про зняття мораторію і закон про вільний продаж землі? Що, влада не в змозі забрати і привласнити землю, переступивши закон? В змозі. Але тоді їх ловитимуть в інших країнах як злочинців і судитимуть. А там же за кордоном розміщені їхні маєтки, там живуть їхні діти. Та й перепродати землю буде складно. Отож конче потрібно, щоб українські депутати прийняли ці закони, а українські селяни добровільно продали свою землю.

Всі ті принади, які нам малює новітній агресор і його найманці, діють і при оренді землі. Можна прийняти закон про обіг земель в Україні, де замість ринку землі буде впроваджений ринок оренди землі. Але це не влаштовує агресора, бо при оренді земля залишається власністю України.

«Та не однаково мені
Як Україну злії люде
Присплять, лукаві, і в огні
ЇЇ окраденою збудять» - застерігав наш національний Пророк.

Достатньо ВР України прийняти закон про продаж землі, і зайве буде, п. Святославе, закликати не здаватись без бою, Українці, приспані «злими людьми» і їх помічниками добровільно продадуть землю, і бою, як такого, просто не буде.

Продаж землі за своїми наслідками страшніший татаро-монгольської навали 1240 року і Голодомору 1932-33 років. Тоді український народ вистояв і відродився. Без землі це буде неможливо. 

29.07.2017року.
З добрими намірами
В.о. Голови Ради Старійшин Українського Козацтва
К. Матвіюк

067-495-02-89