yaroОй як цікаво, наш львівський Хлєстаков чи то пак Сергій Кіраль продовжує надувати мильні бульбашки активності і створювати піар приводи для відволікання від уваги. Тепер вже щодо Концепції поводження з Твердими Побутовими Відходами! Тепер вже від уряду Францї. Та ще й заявка не від Львова, а від компанї Egis. Концепції, Карл!

Не Проекту будівництва заводу по переробці ТПВ, не Гранту чи Позики на реальне будівництво, а всього лиш копійчаної по вартості Концепції, в порівнянні з тими З00 млн.грн., які Львів затратить у 2016-2017р. на нелегальний вивіз львівського сміття по яругах і лісополосах Житомирщини та Полтавщини. І реалізацію проекту розтягують до 2022р. 

Тим більше, що Львів уже неодноразово приймав схожі і Програми, і Концепції, і Проекти Рекультиваціії. Якби таке повідомлення від преси я почув у 2006, 2009 чи хоча б у 2014рр., я би аплодував стоячи. А в 2017р. - це вже гидить. 

Це ще один набір побрехеньок для відволікання уваги і створення видимості роботи як і "будівництво стадіону і летовища до ЄВРО", "заявка Львова на проведення зимової Олімпіади наряду з Осло і Барселоною", "співпраця з 2014 року з ЄІБ " та багато багато інших. 

Пане Кіралю, та не вважайте львів'ян аж такими ідіотами. Вони вміють користуватися Google.