yaroУсе що ми сьогодні бачимо у Львові і по ситуації зі сміттям, і транспортом, безконтрольністю використанням бюджетних коштів  - це все наслідок помилок при будівництві системи управління містом.

 Замкнувши особисто на себе прийняття будь якого рішення - Садовий підрізав гілку, на якій сидить. У місті Львові повністю втрачений контроль за процесом управління міським господарством, як єдиним організмом. Причина , звичайно, системна, і вона в першу чергу пов'язана з організаційною структурою ЛМР. Вона заскладна, багатоступенева,не передбачає чіткого алгоритму проходження управлінського рішення від ідеї до реалізації і відповідальності за цю реалізацію.

Садовий у стандартній управлінській мишоловці, у яку сам себе загнав гіперцентралізуючи управління. Будь яке рішення без видозміни просто не може пройти по управлінській вертикалі. Раніше у ЛМР ще були управлінці, які хоча б не боялися персональної відповідальності і, хоч у ручному режимі та автократично, але дововодили справи до кінця. Сьогодні і їх уже нема. А є лише спроби взяти ситуацію під ручний контроль. Спроби, приречені на провал.

Дуже помиляються ті, хто вважає, що Садовий контролює тіньову складову роботи ЛМР. Він, втративши можливість захистити чиновника від правоохоронної системи, втратив і контроль над ним. Результат - безконтрольне розповзання бюджетних коштів і "розмазування" їх серед розпорядників, численні зловживання і корупція. Ми бачимо сотні і сотні молодих менеджерів, які знають по 2-3 мови, але не мають чітко поставлених задач, не мають повноважень, а відтак і відповідальності. Структура ЛМР сьогодні просто не здатна згенерувати чи видати ідею і через управлінську вертикаль її зреалізлувати.

Як наслідок, за останні 10 років у Львові не зреалізовано до кінця ЖОДНОГО системного інфраструктурного проекту чи програми. З великою натяжкою можна говорити про "Трамвай на Сихів", але й він за кредитні кошти ЄБРРу і ще далеко не зреалізований. Яка ще громада може цим "похизуватися" ? Усе впирається в звичайну некомпетентність і безвідповідальність, яка на системному рівні закладена у структурі управління містом.