muravskiyУ соцмережах регулярно і, мабуть, цілеспрямовано з’являються дописи про якихось лиходіїв, які понаїжджали до нашого прекрасного мультикультурного міста. Я не знаю, у кого який досвід спілкування з переселенцями з Донбасу та Криму. У мене лише позитивні враження. Виключно.

У яких клоаках люди своїх знаходять, не знаю. Мої знайомі живуть в складних умовах і на таксі не їздять. Деякі, не маючи можливості знімати квартиру у Львові, поїхали жити в районні центри. Деякі розмовляли українською і в Донецьку. Деякі почали, принаймні публічно, спілкуватися українською, окремі лише нещодавно подолали цей бар’єр, бо вважали, що розмовляють як Азіров.

Їх участь у волонтерському русі величезна. Вони перші реагують на приїзд відвертих сєпарів до Львова, бо знають їх з власного чудового досвіду. У моєму будинку нещодавно поселився чоловік, мабуть, з Донбасу, так він через два дні почав вітатися «Доброго дня» і казати «Дякую» в магазині. На відміну від старого кацапського пердуна, який прожив тут майже все життя.

Чи хто-небудь, публікуючи глупства про переселенців, задумувався над тим, що дитину з україномовної донецької родини починають обзивати в школі «сєпаром»? Моя позиція проста, як двері, – поширюючи інфу про «поганих» переселенців та інциденти з ними, я автоматично повинен поширювати відомості а-ля «Сьогодні поліцією було затримано три задрипаних львів’янина у нетверезому стані за кермом», «Вчора паршивий бойко з полонини зарізав кума», «Вночі три галицьких виродка, напившись в бруд, спалили квартиру на Сихові», «Марафон продовжується! Встановлено новий рекорд! Сьогодні 1249-ту ніч поспіль галицькі патрійотки успішно обслуговували турецьких туристів».

Досить узагальнень! З конкретними виродками треба розбиратись. До речі, одного днями  в дворі «відтарили». Включив, покидьок, о 12-ій ночі якусь кацапську попсу в машині. І вгадайте звідки чоловік? Зі Старого Самбора! Шкодую, що не встиг вдягнутися і прибігти вчасно, – без мене його виховали…