onyshkevychСпробую дати пораду самому Андрію Івановичу Садовому. Пане міський голово, не звертайте уваги на тих песиголовців з Житомира та Рівного, Києва та Миколаєва, Дніпра і Тернополя – зрештою, на всіх, хто через недалекість поглядів та власну антиінноваційність не здатен оцінити воістину царського подарунку від Львова.

Усім тим немудрим людям, котрі перекривають дороги, ганяють фури і погрожують відвезти відходи Вам під вікна. Через невігластво їм не зрозуміти, що Ви їх насправді хочете озолотити. Адже у всьому світі, як у нас прийнято вважати, переробка сміття – вельми прибутковий бізнес. Було б лише сміття.

Якби вони всі були мудрими, то давно скористалися б моментом, понабудовували у себе переробних заводчиків і завдяки львівському сміттю жили б не тужили, купували собі сьомі айфони, червоні ферарі і триярусні хати.

Але народ темний, Андрію Івановичу. І кому, як не Вам, його надоумити. Напишіть листа у кожне місто, кожному меру, кожному депутату. Розкажіть про щастя, яке на них очікує. Переконаний, що почувши Ваші мудрі резони, вони опам’ятаються і влаштують чергу за львівськими ТПВ.

Але ви будьте мудрі і принципові. Жодного кубометру сміття невдячним засранцям не віддайте безкоштовно. Хай платять. Справді, не дурно ж сміття дарувати. То вони зараз такі круті і нахабисті, а прийде час – ще будуть вам руки цілувати.

P.S. Хоч вони того не варті, не забудьте почати лист гречно і виховано словами «Слава Ісусу Христу…»